Quote Originally Posted by Director View Post
Aaa znam koja je zgrada, vidio sam na oglasima, ima fensi hodnike u ulazu?
Djeluje ok ono, koja je cijena tog stana?
Da, to je ta zgrada, po hodnicima je postavljeno ozvučenje, Wi-Fi, lux rasvjeta i slično. 1250, ali eto 1200 bi se moglo spustiti. I lokacija je u suštini ok, samo što je mana ta orjentacija stana, krov od ostave ispred kuće je u ravni terase. Ali u svakom slučaju terase se može zatvoriti i onda svjetlosti bez. Ono što mi se nije svidjelo je što ni parkinga ispred zgrade nema, već prodaju parking mjesta, mada koliko mogu da primijetim većina tako radi sad.