Da, to je ta zgrada, po hodnicima je postavljeno ozvučenje, Wi-Fi, lux rasvjeta i slično.1250, ali eto 1200 bi se moglo spustiti. I lokacija je u suštini ok, samo što je mana ta orjentacija stana, krov od ostave ispred kuće je u ravni terase. Ali u svakom slučaju terase se može zatvoriti i onda svjetlosti bez.
Ono što mi se nije svidjelo je što ni parkinga ispred zgrade nema, već prodaju parking mjesta, mada koliko mogu da primijetim većina tako radi sad.







1250, ali eto 1200 bi se moglo spustiti. I lokacija je u suštini ok, samo što je mana ta orjentacija stana, krov od ostave ispred kuće je u ravni terase. Ali u svakom slučaju terase se može zatvoriti i onda svjetlosti bez.
Reply With Quote
Bookmarks