Quote Originally Posted by Director View Post
Fantastico razbija, radi bolje nego mnogi lokali. Ono je nevjerovatno kako čovjek razbija sa poslom iz bivše garaže
Ne kapiram zasto jer je 30 metara od njih cevabdzinica Ukus u koju mozes kao covjek da sjednes, pojedes, popijes i plus je jeftinije. Sad je ovaj iz Ukusa podigao cijene i opet je jeftiniji od onog rugla


Sent from my iPhone using Tapatalk