Smatram ko ima kesa moze i treba da saceka dobru priliku ako mu se jedino bas ne zuri. Jer ne kupuje se stan svake godine
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Smatram ko ima kesa moze i treba da saceka dobru priliku ako mu se jedino bas ne zuri. Jer ne kupuje se stan svake godine
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks