Ne razmisljaj sekunde i kupi taj stan na Koniku jer ti je to ubjedljivo najjaca lokacija u gradu. Bukvalno ne moras da palis auto ni za sta. Jedino sto bih makao onu trafiku (cevabdzinicu fantastico) zbog mirisa rostilja i nadam se da ce je zatvorit jer je ruglo


Sent from my iPhone using Tapatalk