Quote Originally Posted by straus View Post
Smatram ko ima kesa moze i treba da saceka dobru priliku ako mu se jedino bas ne zuri. Jer ne kupuje se stan svake godine

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
A nekome se važda žuri da proda....

Nego, pada i cijena materijala na svjetskom tržištu. Željezo je npr. palo strašno zbog problema sa kineskim property gigantom.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk