Quote Originally Posted by michel24 View Post
Ova Entexova, što se vidljivog kvaliteta tiče je ok, organizacija stana - klasika, kao i kod većine Investitora, ali su zato hodnici "šminkeraj" . Da li ima skivenih mana, ne znam jer nijesam pratio izgradnju.
O Starom i toj lokaciji sam čuo sve i svašta, ali drago mi je da čujem i pozitivne strane, tako da ću svakako poći da pogledam.
Aaa znam koja je zgrada, vidio sam na oglasima, ima fensi hodnike u ulazu?
Djeluje ok ono, koja je cijena tog stana?