Quote Originally Posted by Director View Post
Odlični su ovi stanovi. Dobra je i pozicija ovom konkretno iz oglasa. Cijena je realna, da ne kažem povoljna s obzirom da su cijene skočile. Svakako možeš probati niže ako je nekom frka za prodaju. Dosta su traženi stanovi u ovim zgradama, lako se i izdaju i nije baš lako naći stan u tom dijelu.
Hvala, @Director! I meni ovako djeluju ok zgrade, samo što ne znam koji je bolji izbor, s obzirom da je ista cijena, nova zgrada Entexa ispod Ljubovića (mana: 1 sprat - orjentacija sjevero-zapad, pogled ka kućama koje se nalaze iza) ili ovaj stan na Starom?