Hvala, @Director! I meni ovako djeluju ok zgrade, samo što ne znam koji je bolji izbor, s obzirom da je ista cijena, nova zgrada Entexa ispod Ljubovića (mana: 1 sprat - orjentacija sjevero-zapad, pogled ka kućama koje se nalaze iza) ili ovaj stan na Starom?

