Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
Što se tiče Adrovića, po meni je njegova odluka dobra. Potpuno je drugačije kad igraš u Evropu, pa makar i u tu drugu njemačku ligu, nego po Aziji i Južnoj Americi. Da ne pričam o Žilini, klubovi iz centralne Evrope su praktično postale ono što su nama dugo bili jedino Zvezda i Partizan, odskočne daske za bolje klubove.

E sad, veliki problem s Adrovićem je što on teško može bit standardan u Žilinu, a ne ciljat veći transfer.
Nebih se slozio s tobom ni malo iz razloga ko god je posao evo u evropu od takvih igraca nije dobro prosao a ti ces slozit samnom,da su to i Petar Grbic koji je u izraelu,Drasko Bozovic u isti klub u izrael sad nema klub(oboica nisu igrali ni tamo),evo Ermin Seratlic i Marko Cetkovic traze klub jer ovaj Poljak ne racuna na njih,ima ih jos dosta koji su posli po evropi pa se nisu nesto bas proslavili,dok vidis jednog Bogdana Milica koji igra u Juznu Koreju u ligu koja ni malo nije losa,a iskreno da ti kazem fulira se para....Tako da je doslo tesko vrijeme ako Adrovic bira klubove,a znamo da prije buducnosti nije igrao godinu dana a prije toga igrao je po iraku dje je za platu dobijao pusku i 30 metaka da prezivi mjesec...Sto rece obelix ako se zamjeri cika miomiru (a mislim da nije daleko od toga) da ce ipak ostat godinu dana da trčkara oko terena kao sto je i petar vukcevic....