Nebih se slozio s tobom ni malo iz razloga ko god je posao evo u evropu od takvih igraca nije dobro prosao a ti ces slozit samnom,da su to i Petar Grbic koji je u izraelu,Drasko Bozovic u isti klub u izrael sad nema klub(oboica nisu igrali ni tamo),evo Ermin Seratlic i Marko Cetkovic traze klub jer ovaj Poljak ne racuna na njih,ima ih jos dosta koji su posli po evropi pa se nisu nesto bas proslavili,dok vidis jednog Bogdana Milica koji igra u Juznu Koreju u ligu koja ni malo nije losa,a iskreno da ti kazem fulira se para....Tako da je doslo tesko vrijeme ako Adrovic bira klubove,a znamo da prije buducnosti nije igrao godinu dana a prije toga igrao je po iraku dje je za platu dobijao pusku i 30 metaka da prezivi mjesec...Sto rece obelix ako se zamjeri cika miomiru (a mislim da nije daleko od toga) da ce ipak ostat godinu dana da trčkara oko terena kao sto je i petar vukcevic....







Bookmarks