Ne znam sto svi krivite Adrovica. Vec je imao jedno negativno iskustvo jureci za parama u divljim drzavama, i normalno je da hoce da se oproba u nekoj Evropskoj ligi. Relativno je mlad, a ima dobar CV, treba mu pruziti sansu. Inace on je jako dobar momak licno, i sportista, a ima dovoljno drskosti na terenu da pokaze najbolje sto ima. Mozda je on od onih rijetkih koji ce i uspjeti nesto da urade vani.






Bookmarks