Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
Znas li imena omladinaca sto su dali golove?
Nisam pitao vala,al su mi rekli da su dobro odigrali....a ne mogu lose ni odigrat protiv takvih ekipa,zamisli tu ekipu koja igra 3cu nasu ligu,zamisli tu tugu boziju