Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
Ne znam sto svi krivite Adrovica. Vec je imao jedno negativno iskustvo jureci za parama u divljim drzavama, i normalno je da hoce da se oproba u nekoj Evropskoj ligi. Relativno je mlad, a ima dobar CV, treba mu pruziti sansu. Inace on je jako dobar momak licno, i sportista, a ima dovoljno drskosti na terenu da pokaze najbolje sto ima. Mozda je on od onih rijetkih koji ce i uspjeti nesto da urade vani.
Zaista mu niko nije kriv sto se zaletio put Irana/Iraka dje li bi vec, razumijem Emirate, Katar i tako te naftashe ali dje u Iran/Irak kukala mu majka...