Pa ja i mislim da im je to i cilj da se izbaci jos koji mladi igrac pored rista radunovica koji je otisao,ostali su svi tu i adrovic i bole i pekovic i radonjic,vjerovatno svi cekaju ovaj dvomech pa da se utope kolko mognu,al se nadam da ce dobit sansu ovi mladji
@Mad_dog_KO i mene je strah tenisajedino ako se neko cudo ne desi taj dan
mozda rajo sad kad ih spremi na ove pripreme u BERANEE izadje sa taktikom kao Di Matteo
![]()






jedino ako se neko cudo ne desi taj dan
mozda rajo sad kad ih spremi na ove pripreme u BERANEE izadje sa taktikom kao Di Matteo

Bookmarks