Jel moguce ljudi da se raspala Mladost? Da niko nije imao da stane iza kluba koji je star 60 godina i koji je uvijek imao finu ekipu i uvijek imao fine mlade igrace?
p.s Kakvi su ovi poljaci sto su nam dosli?![]()
Jel moguce ljudi da se raspala Mladost? Da niko nije imao da stane iza kluba koji je star 60 godina i koji je uvijek imao finu ekipu i uvijek imao fine mlade igrace?
p.s Kakvi su ovi poljaci sto su nam dosli?![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks