Jedina dobra stvar u tome što Budućnost igra ove kvalifikacije je to da će neko pratiti mlade igrače, pa možda i zakuče neki pristojan ugovor.
Realno, očekivati da Budućnost išta ozbiljno napravi s ovim igračkim kadrom je neozbiljno.
Talentovanih momaka ima, nadam se da će makar neko od njih imati sreće da zaigra na nekom ozbiljnijem nivou. To bi bilo jako dobro za reprezentaciju.







Bookmarks