Quote Originally Posted by V^mne View Post
Ovaj igrac sto je udario raja ima da zavrsi transfer u petnjicu ne mogu da vjerujem da moze ovako nesto da se desi na prijateljsku utakmicu... RIKA SE ČINI !

Dok zeta i rudar igraju sa amkarom i takvim ekipama,mi se spremamo za kvalifikacije prijateljskim utakmicama protiv jedinstva itd...
Jel moguće da je na Raja neko ruku digao...