Quote Originally Posted by mrzn1trIp View Post
Zeta je i ovom prilikom pokazala da je institucija za ostale klubove u CG.
Pa normalno, nijedan njihov igrac niti clan strucnog staba nije povrijedjen a Rusi se oporavljaju u uzickoj bolnici.