Jel moguce ljudi da se raspala Mladost? Da niko nije imao da stane iza kluba koji je star 60 godina i koji je uvijek imao finu ekipu i uvijek imao fine mlade igrace?
p.s Kakvi su ovi poljaci sto su nam dosli?
sto velis to, pojasni malo nama koji nismo u toku?
Bookmarks