Slask ije malu đecu. Posprdali su se sa Lech-om i ostalim blavorima.
Biće opet tenisa kod nas bojim se.
Slask ije malu đecu. Posprdali su se sa Lech-om i ostalim blavorima.
Biće opet tenisa kod nas bojim se.
Bijo si poziw koi se neodbija
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks