Quote Originally Posted by Rookie View Post
sto velis to, pojasni malo nama koji nismo u toku?
Juce sam sreo drugove sto igraju u mladost,rekose mi da su se raspali da nema kluba,i da su dobili ciste papire da idu dje oce... uzas