Nakon što oderemo konobare iz Banja Luke idemo na rudare iz Donjecka... U trećem kolu se nadam Interu, da prešegamo one amatere...
FC Metalurh Donetsk (UKR) v FK Borac Banja Luka (BIH)/FK Čelik Nikšić (MNE)
Nakon što oderemo konobare iz Banja Luke idemo na rudare iz Donjecka... U trećem kolu se nadam Interu, da prešegamo one amatere...
FC Metalurh Donetsk (UKR) v FK Borac Banja Luka (BIH)/FK Čelik Nikšić (MNE)
#fakenews
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks