Quote Originally Posted by Ćipur View Post
1918. i 19141. - 1945.
Receno je Njegosu: "Zli naš Njego, nema ništa od Velike Srbadije, nećemo je"!!!
Pa mu je to opet rečeno 21. maja 2006.

OK ???
:blah:



Dva puta su oruzjem Crnogorci se borili protiv velikosrpstva 1918. i 1941.-1945.
Zar ne, ili imas neku istoriju svetosavku iz rukava? :blah:

OK ???

:blah:
Против великосрпства!? "Зли Њего!?":lolblue:

Само реци да ли је било шта измишљено из књиге чувеног зеленаша Новице Радовића и ко га је стрељао?
http://www.njegos.org/past/radovic.htm