Veoma lako ce se rjesiti ovaj spor izmedju Crnogoraca i Srba!
Na sledecem popisu ,svi Crnogorci koji bastine tradicionalne vrijednosti,oko 20%,dovoljno je da predju u Srbe i problem je rjesen!
To su Crnogorci koji postuju crnogorsko primorsku-mitropoliju i srpski jezik!
Konstantno im objasnjavamo da se moraju distancirati od dukljanskih Crnogoraca jer u suprotnom Dukljani nezasluzenu prisvajaju sebi jos 20% Crnogoraca koji nemaju nikakve veze za njihovim crnogorstvom!
Pa onda kazu nas ima 44% a vas 32%!
Nije tacno !
Vas ,takvih Crnogoraca sa (Romima,Muslimanima,Hrvatima) ima najvise 25% i to ce se vidjeti na sledecem popisu!

OVO VAM GOVORI CRNOGORAC KOJI VISE NE ZELI DA GA POISTOVJECUJU CA CRNOGORCIMA KOJI NJEGUJU VRIJEDNOSTI(CPC I CRNOGORSKI JEZIK)!