Page 29 of 30 FirstFirst ... 19252627282930 LastLast
Results 701 to 725 of 732

Thread: EU, euro, integracija....

  1. #701
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,454
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Gledam ovu fotku..ka da se radi o super Mario igrici a ne nečem ozbiljnom.

    Nisam vjerovala da ću ovo ikada reći ali sve više mi je obična forma bez ikakve suštine i EU i njihov međunarodni sud...Ipak ih je USA pregazila.



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    U kom smislu pregazila?

    Sent from my CPH2611 using Tapatalk
    Sate sate sate

  2. #702
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    U kom smislu pregazila?

    Sent from my CPH2611 using Tapatalk
    Mislim na korporacijsku silu..u farmaciji..sad i hrani..bankovni sistem..dodaj po želji.

    Ful kontrol.Kad su onog nesretnog sudiju Haškog tribunala njega vazda kao primjer pominjem stavili pod sankcije..Amerika mislim jadan više u sistem postojao nije a Francuska ga zaštitila nije.Americi ako se zamjeriš nema te više prosto..nema.Doesnt exist.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  3. #703
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,069
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Наредна међувладина конференција о затварању поглавља, ће се одржати 14. јула у Ирској.Још није познато колико поглавља, али ја очекујем два.

    https://rtcg.me/vijesti/politika/vie...a-14-jula.html

    Добра је вијест да Црна Гора улази у буџет ЕУ па ће у периоду од 2028-2034 од ЕУ добијати око 460 милиона еура годишње.
    Довољно да направимо све преостале дионице аутопутева и завршимо ремонт жељезнице.

    https://rtcg.me/vijesti/politika/vie...rde-eura-.html

    Такође врло лако се може десити да од оних 6 милијарди из плана раста за З.Балкан до чланства ЕУ закучимо далеко више од садашњих 400 милиона, обзиром да Србија и БиХ као највеће земље, нису у стању да повуку средства, односно блокиран им је приступ.Мада то зависи од наших способности.

    Додише не радује ме то, јер то значи да Србија неће бити у могућности да ремонтује у скорије вријеме свој дио барске пруге јужно од Ваљева.
    Last edited by BAR; Yesterday at 19:37.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  4. #704
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    A oće tržište da nam stoji ka Hrvatima koji sad uvoze meso iz Australije jer su joj dali bescarinski oni..ja ne mogu da vjerujem da u ovom trenutku đe USA drži apsolutnu palicu nad EU se istoj bilo ko raduje.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  5. #705
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,069
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A oće tržište da nam stoji ka Hrvatima koji sad uvoze meso iz Australije jer su joj dali bescarinski oni..ja ne mogu da vjerujem da u ovom trenutku đe USA drži apsolutnu palicu nad EU se istoj bilo ko raduje.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Не но ћемо са Пицоустим међу европску сиротињу.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  6. #706
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A oće tržište da nam stoji ka Hrvatima koji sad uvoze meso iz Australije jer su joj dali bescarinski oni..ja ne mogu da vjerujem da u ovom trenutku đe USA drži apsolutnu palicu nad EU se istoj bilo ko raduje.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    A odakle se sada uvozi bolje da ne znaš
    ...

    Makar će biti kontrole.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #707
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A odakle se sada uvozi bolje da ne znaš
    ...

    Makar će biti kontrole.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Eto kad znam.Carine su nam horor.

    No eto malo manje euforije.Nije na odmet.Ja ipak meso uzimam od onih koji nemaju nista mi sa jednima ni sa drugima.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  8. #708
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Ja znam da ti sve specijalno, nego ja pišem o većini ljudi koji onako normalno u prodavnici uzimaju.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #709
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ja znam da ti sve specijalno, nego ja pišem o većini ljudi koji onako normalno u prodavnici uzimaju.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Ah aj se pusti cinizma a baš je normalno da konzumiraju u tom procentu Coca Colu.Da žderu Milka čokoladu i cmizdre na cijenu Milka čokolade.Da se proseravaju oko Monini maslinovog koje nije ni extra djevičansko.Da su iskompleksirana....mmmm...kako nazvati?
    Specijalno nije pretjerano moji neki kontakti nekih gorštaka po CG ništa u "kapitalizam" specijalno ali da da u kvalitet daleko ispred EU.

    EDIT:

    I kad se samo sjetim prve i posljednje javne rasprave đe sam otišla ova iz uprave Carina je bila ledna ka špricer ostali zapjenili.Ona je imala lijepo sve i samo je čekala na kraj ka da veli ajde to e to kakve javne rasprave.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 21:50.

  10. #710
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Cinizam je cijeniti i razumjeti potrebe većine.
    Sigurno....

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #711
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Potrebe..većine?O čemu ti?
    Ispod radara je prošlo kad je u kreiranju dejtinskog sporazuma Coca Cola BiH uzela izvorišta vode.Koje većine?Ođe narod sjećam od rata i svašta ispod radara prolazi.
    Lako je ljudima u haosu od rata svašta podvaliti.

    I to nisu samo potrebe Coca Cola sadrži sastojke koji su ka tajni sastojak ali nema veze dovoljna je ortofosforna i aspartam da je upitna.EU zakoni i pravilnici vezano za hranu sve više savijaju kičmu.A ko tu materiju malo bolje poznaje zna što to znači.Sve više su nešto "labilni" a i tenderi su im ahahahha bruka.

    Eko projekti ETC.Coca Cola i EKO projekti ahahha.





    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  12. #712
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,363
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    363
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Eto kad znam.Carine su nam horor.

    No eto malo manje euforije.Nije na odmet.Ja ipak meso uzimam od onih koji nemaju nista mi sa jednima ni sa drugima.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Meni je interesantno kako vecina misli da je EU neko magicno resenje, da ce u CG preko noci da se zivi bolje, ulaskom u EU. Pa to su bajke, da coek djetetu od 10 god. objasni sta je EU i kako funkcionise, pa bi pocelo dijete da se smije.

    Vjestacka ogranicenja trzista za 'male' igrace i raznorazni novi nameti, takse, ogranicenja u trgovini, ribarstvu, proizvodnji i sl.

    Jes da CG ne proizvodi skoro nista, ali bi pametnije bilo dici prvo poljoprivredu, pa sve ostalo na noge, pa onda pricati o EU, ili izabrati svajcarski model. Sto se tice kvaliteta hrane, nije ni u EU to nesto bas sjajno regulisano, a za kvalitet mora puno vise da se plati. Ko je imao kontakta sa Njemcima, zna da oni uglavnom ne jedu govedinu recimo, jer ne mogu da je priuste. Ako je svrha EU jesti kobasice/virsle, umjesto parizera, onda svrha i nije neka.

    Sto se tice zaposlenja, moze i sad visokoskolovani kadar iz CG da radi u EU, prijavis se na oglas za posao, dobijes ugovor, apliciras za vizu, i dobijes platu kikiriki (vecinom), bez obzira na to sto si visokoskolovan i imas odgovarajuce radno iskustvo.

  13. #713
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Potrebe..većine?O čemu ti?
    Ispod radara je prošlo kad je u kreiranju dejtinskog sporazuma Coca Cola BiH uzela izvorišta vode.Koje većine?Ođe narod sjećam od rata i svašta ispod radara prolazi.
    Lako je ljudima u haosu od rata svašta podvaliti.

    I to nisu samo potrebe Coca Cola sadrži sastojke koji su ka tajni sastojak ali nema veze dovoljna je ortofosforna i aspartam da je upitna.EU zakoni i pravilnici vezano za hranu sve više savijaju kičmu.A ko tu materiju malo bolje poznaje zna što to znači.Sve više su nešto "labilni" a i tenderi su im ahahahha bruka.

    Eko projekti ETC.Coca Cola i EKO projekti ahahha.





    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Neko ti je napunio glavu pricom.
    Za početak koji brend ima Coca Cola u Bih?
    Koje godine ga je kupila i koje godine je bio Dejtonski sporazum?




    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............


    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Meni je interesantno kako vecina misli da je EU neko magicno resenje, da ce u CG preko noci da se zivi bolje, ulaskom u EU. Pa to su bajke, da coek djetetu od 10 god. objasni sta je EU i kako funkcionise, pa bi pocelo dijete da se smije.

    Vjestacka ogranicenja trzista za 'male' igrace i raznorazni novi nameti, takse, ogranicenja u trgovini, ribarstvu, proizvodnji i sl.

    Jes da CG ne proizvodi skoro nista, ali bi pametnije bilo dici prvo poljoprivredu, pa sve ostalo na noge, pa onda pricati o EU, ili izabrati svajcarski model. Sto se tice kvaliteta hrane, nije ni u EU to nesto bas sjajno regulisano, a za kvalitet mora puno vise da se plati. Ko je imao kontakta sa Njemcima, zna da oni uglavnom ne jedu govedinu recimo, jer ne mogu da je priuste. Ako je svrha EU jesti kobasice/virsle, umjesto parizera, onda svrha i nije neka.

    Sto se tice zaposlenja, moze i sad visokoskolovani kadar iz CG da radi u EU, prijavis se na oglas za posao, dobijes ugovor, apliciras za vizu, i dobijes platu kikiriki (vecinom), bez obzira na to sto si visokoskolovan i imas odgovarajuce radno iskustvo.


    Đe ti ono živiš? U CG, van CG?
    Last edited by Bugi; Yesterday at 22:25.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #714
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Neko ti je napunio glavu pricom.
    Za početak koji brend ima Coca Cola u Bih?
    Koje godine ga je kupila i koje godine je bio Dejtonski sporazum?




    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............






    Đe ti ono živiš? U CG, van CG?
    Sladak si.Ka aspartam.Hiljadu luta slađi od...ahahah

    Meni niko glavu nije "napunio" kako veliš meni je to struka malo više o tome ja od tebe znam.Svako nek se drži svoje struke pa će sve bit potaman.A ako te baš zanima ajde vidi kako je nastala Olimpija kad Ameri počeli da prodaju vodu iz BiH malo humanizma u cijelu priču uključi etike ONO.

    Ameri prodaju izvorsku VODU BIH i to je tebi posve okey.Kul.Tebi meni NIJE.



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 22:42.

  15. #715
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Naravno da nećeš reći godine i odgovoriti na pitanje.
    Naravno da će biti malo ludila, i na kraju nova tema

    Ukratko Dejtonski sporazum je bio 1995.
    Ako gledaš istoriju Coca Cola se puni u Hadžićima od 1975 godine. To je 20. Godina prije Dejtona.

    Ako gledaš kupovinu desila se sredinom 1999 godine. Dakle 5 godina poslije Dejtona.
    Takođe je Cica Cola napravila nov proizvodni centar sredinom 2000 godine.
    Kupljen je na tenderu za oko 5 miliona maraka (danas bi to bilo oko 10 miliona)
    Uloženo je u modernizaciju oko 26 miliona maraka. Danas je to oko 50 miliona maraka.

    Da bi napravili taj centar uložili su oko 13 miliona maraka. Danas je to 25 miliona.

    Novac je pošao Kantonu Sarajevo kao i za plate radnika koji nijesu primali iste godinama.

    Napravljen je proizvodno-distributivnog centra od 20.000 kvadratnih metara. Ogroman dio ovog novca završio je kod domaćih građevinskih firmi koje su radile na projektu tokom 1999. i 2000.
    Zahvaljujući tome što je najveći dio novca otišao u samu gradnju i opremu, ta investicija je trajno ostala u Hadžićima u vidu jednog od najmodernijih industrijskih kompleksa u državi.

    I ti pišeš o tome, spajaš Dejton i možda jednu od najboljih finansijskih injekcija u BiH tada.

    Napravili su i neki bunar 2002 godine. Uložili grdne pare da bi se ta voda izvlačila.

    Nešto smo noćas naučili, a u nastavku novi spin i nova tema bez ispravnih podataka. Idemo!


    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Last edited by Bugi; Yesterday at 22:55.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #716
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,069
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Meni je interesantno kako vecina misli da je EU neko magicno resenje, da ce u CG preko noci da se zivi bolje, ulaskom u EU. Pa to su bajke, da coek djetetu od 10 god. objasni sta je EU i kako funkcionise, pa bi pocelo dijete da se smije.

    Vjestacka ogranicenja trzista za 'male' igrace i raznorazni novi nameti, takse, ogranicenja u trgovini, ribarstvu, proizvodnji i sl.

    Jes da CG ne proizvodi skoro nista, ali bi pametnije bilo dici prvo poljoprivredu, pa sve ostalo na noge, pa onda pricati o EU, ili izabrati svajcarski model. Sto se tice kvaliteta hrane, nije ni u EU to nesto bas sjajno regulisano, a za kvalitet mora puno vise da se plati. Ko je imao kontakta sa Njemcima, zna da oni uglavnom ne jedu govedinu recimo, jer ne mogu da je priuste. Ako je svrha EU jesti kobasice/virsle, umjesto parizera, onda svrha i nije neka.

    Sto se tice zaposlenja, moze i sad visokoskolovani kadar iz CG da radi u EU, prijavis se na oglas za posao, dobijes ugovor, apliciras za vizu, i dobijes platu kikiriki (vecinom), bez obzira na to sto si visokoskolovan i imas odgovarajuce radno iskustvo.
    Чланство у ЕУ није ријешње него најбољи и најбржи пут до ријешења.Добијеш законске оквире, најбоље стандарде, строг мониторинг истих и новац да изградиш и обновиш инфраструктуру ауто-путеве, жељезнице.
    Ево нам дижу комплет жељезницу из мртвих.

    Наравно да би за земљу као што је Црна Гора најбоље било да ипак буде ван ЕУ да је географски на мјесту Швајцарске, па да је окружена и директно повезана са најразвијенјијим областима најразвијенијих земаља Европе.

    Али Црна Гора је окружена најсиромашнијим, најнеразвијеним и најнестабилнијим земљама Европе, Албанијом, Србијом, Бих и Косовом.

    А ни ми нисмо боље памети.

    Тако да може се причати што год хоће, може се тврдити како је смјешно што ЕУ регулатива ограничава прдеж крава итд. али кад то долази од људи који су још увјек спроводе фекалну у атмосферску канализацију, а смеће редовно одлажу по каналима и истоварају шут поред пута, онда то буде иритирајуће.
    Last edited by BAR; Yesterday at 22:57.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  17. The Following 2 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  18. #717
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by techlinkit View Post
    Meni je interesantno kako vecina misli da je EU neko magicno resenje, da ce u CG preko noci da se zivi bolje, ulaskom u EU. Pa to su bajke, da coek djetetu od 10 god. objasni sta je EU i kako funkcionise, pa bi pocelo dijete da se smije.

    Vjestacka ogranicenja trzista za 'male' igrace i raznorazni novi nameti, takse, ogranicenja u trgovini, ribarstvu, proizvodnji i sl.

    Jes da CG ne proizvodi skoro nista, ali bi pametnije bilo dici prvo poljoprivredu, pa sve ostalo na noge, pa onda pricati o EU, ili izabrati svajcarski model. Sto se tice kvaliteta hrane, nije ni u EU to nesto bas sjajno regulisano, a za kvalitet mora puno vise da se plati. Ko je imao kontakta sa Njemcima, zna da oni uglavnom ne jedu govedinu recimo, jer ne mogu da je priuste. Ako je svrha EU jesti kobasice/virsle, umjesto parizera, onda svrha i nije neka.

    Sto se tice zaposlenja, moze i sad visokoskolovani kadar iz CG da radi u EU, prijavis se na oglas za posao, dobijes ugovor, apliciras za vizu, i dobijes platu kikiriki (vecinom), bez obzira na to sto si visokoskolovan i imas odgovarajuce radno iskustvo.
    Za mene je EU prestala da postoji kad su ***** onog sudiju Haškoj tribunala dozvoli da Amedika toliko sjebe sankcijama jer je bio ispravan u vezi Natanjahua.Možda je trebalo i daleko prije.Za men le EU više ne postoji nakon što su svih afera Ursule i njenig *****rluka sa Fajzerom opet je stavili na čelo.
    Pravo da ti rečem drug za mene EU ne postoji namon rata u Ukrajini.

    Za kene je to jedna obična farsa i baš bj baš voljela da se raspadne.Pa ko što pokupi.A ja lično ne želim u ovom trenutku da moja zemlja uđe u istu ja to iskreno mislim kakva god da je.Ne želim.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  19. #718
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Najbolji odgovor je Marije Antoanete na njeno čuđenje da sirotinja nema za leb " pa neka jedu kolače"

    (ok ovo ona nije izjavila, ali dosta dobro opisuje mišljenje nekih ljudi).

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #719
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Naravno da nećeš reći godine i odgovoriti na pitanje.
    Naravno da će biti malo ludila, i na kraju nova tema

    Ukratko Dejtonski sporazum je bio 1995.
    Ako gledaš istoriju Coca Cola se puni u Hadžićima od 1975 godine. To je 20. Godina prije Dejtona.

    Ako gledaš kupovinu desila se sredinom 1999 godine. Dakle 5 godina poslije Dejtona.
    Takođe je Cica Cola napravila nov proizvodni centar sredinom 2000 godine.
    Kupljen je na tenderu za oko 5 miliona maraka (danas bi to bilo oko 10 miliona)
    Uloženo je u modernizaciju oko 26 miliona maraka. Danas je to oko 50 miliona maraka.

    Da bi napravili taj centar uložili su oko 13 miliona maraka. Danas je to 25 miliona.

    Novac je pošao Kantonu Sarajevo kao i za plate radnika koji nijesu primali iste godinama.

    Napravljen je proizvodno-distributivnog centra od 20.000 kvadratnih metara. Ogroman dio ovog novca završio je kod domaćih građevinskih firmi koje su radile na projektu tokom 1999. i 2000.
    Zahvaljujući tome što je najveći dio novca otišao u samu gradnju i opremu, ta investicija je trajno ostala u Hadžićima u vidu jednog od najmodernijih industrijskih kompleksa u državi.

    I ti pišeš o tome, spajaš Dejton i možda jednu od najboljih finansijskih injekcija u BiH tada.

    Napravili su i neki bunar 2002 godine. Uložili grdne pare da bi se ta voda izvlačila.

    Nešto smo noćas naučili, a u nastavku novi spin i nova tema bez ispravnih podataka. Idemo!


    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    Da im ti nisi advokat, čoče? Mislim znam da nisi...ahaha batali, ali batali.

    Mogu ja temu da otvorim o toj jebenoj kompaniji pa.sad ne znam ipak ne bi da te ne ukraden drugu Takumiju srce.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 23:05.

  21. #720
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,972
    Thanks Thanks Given 
    8,703
    Thanks Thanks Received 
    3,851
    Thanked in
    2,296 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Чланство у ЕУ није ријешње него најбољи и најбржи пут до ријешења.Добијеш законске оквире, најбоље стандарде, строг мониторинг истих и новац да изградиш и обновиш инфраструктуру ауто-путеве, жељезнице.
    Ево нам дижу комплет жељезницу из мртвих.

    Наравно да би за земљу као што је Црна Гора најбоље било да ипак буде ван ЕУ да је географски на мјесту Швајцарске, па да је окружена и директно повезана са најразвијенјијим областима најразвијенијих земаља Европе.

    Али Црна Гора је окружена најсиромашнијим, најнеразвијеним и најнестабилнијим земљама Европе, Албанијом, Србијом, Бих и Косовом.

    А ни ми нисмо боље памети.

    Тако да може се причати што год хоће, може се тврдити како је смјешно што ЕУ регулатива ограничава прдеж крава итд. али кад то долази од људи који су још увјек спроводе фекалну у атмосферску канализацију, а смеће редовно одлажу по каналима и истоварају шут поред пута, онда то буде иритирајуће.
    I ja bih volio da imam Zdravkovu onu...da premjestim kuću na Sv.Stefan,ali malo juče
    ...

  22. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:

    BAR

  23. #721
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Da im ti nisi advokat, čoče? Mislim znam da nisi...ahaha batali, ali batali.

    Mogu ja temu da otvorim o toj jebenoj kompaniji pa.sad ne znam ipak ne bi da te ne ukraden drugu Takumiju srce.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Možeš da otvoriš šta hoćeš
    Samo ne trebaš (a možeš naravno) da iznosiš gluposti kao ove


    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ispod radara je prošlo kad je u kreiranju dejtinskog sporazuma Coca Cola BiH uzela izvorišta vode.Koje većine?Ođe narod sjećam od rata i svašta ispod radara prolazi.
    Lako je ljudima u haosu od rata svašta podvaliti.


    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Niti je bilo u kreiranju Dejtinskog sporazuma niti je bilo rata kada se to desilo. Pune ti glavu.

    Kažem ti imaš problem, prebacićeš se na novu temu, ali problem ti ostaje.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #722
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Ja ne želim da budem u grupu sa ovin izopačenim "klubom".



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  25. #723
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Znaš li prodavnicu u Nikišć ili CG ili Bih da ne prodaje ovo? Ni ja
    A ipak tamo kupuješ tj ulaziš.

    Licemjerno za nekog ko ne želi da bude u tom klubu.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  26. #724
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,869
    Thanks Thanks Given 
    24,042
    Thanks Thanks Received 
    9,905
    Thanked in
    7,408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Možeš da otvoriš šta hoćeš
    Samo ne trebaš (a možeš naravno) da iznosiš gluposti kao ove




    Niti je bilo u kreiranju Dejtinskog sporazuma niti je bilo rata kada se to desilo. Pune ti glavu.

    Kažem ti imaš problem, prebacićeš se na novu temu, ali problem ti ostaje.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    AhabhHa imaš pravo oni su i prije rata penetrirali.

    https://radiosarajevo.ba/magazin/zan...ke-igre/625067

    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 23:26.

  27. #725
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,509
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,615 Posts

    Default

    Da si isčitala sve što sam napisao znala bi kada je počela, koje godine...
    Ovako mi je mrsko da se ponavljam.

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 29 of 30 FirstFirst ... 19252627282930 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Euro<26
    By Zhukov in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 01-10-10, 12:27
  2. Integracija BT
    By Bugi in forum Hardware
    Replies: 10
    Last Post: 17-12-08, 22:57
  3. Euro 2008
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 22-11-07, 11:53
  4. Euro<26
    By Mojsije in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 21-08-07, 01:20
  5. Euro 26
    By Lilith in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 06-04-06, 20:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •