Mislim na korporacijsku silu..u farmaciji..sad i hrani..bankovni sistem..dodaj po želji.
Ful kontrol.Kad su onog nesretnog sudiju Haškog tribunala njega vazda kao primjer pominjem stavili pod sankcije..Amerika mislim jadan više u sistem postojao nije a Francuska ga zaštitila nije.Americi ako se zamjeriš nema te više prosto..nema.Doesnt exist.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks