
Originally Posted by
hercules
Ne piše nigdje 12 mjeseci. To ti je konkretna banka izašla u susret i priznaje porijeklo novca koje si prije 12 mjeseci imao u nekoj drugoj banci. Ali kako si i za tu prethodnu banku gdje su bila sredstva morao priložiti dokumentaciju o porijeklu, onda tu istu daš novoj banci i lagan si.
A tih 12 mjeseci sam komentarisao sa društvom da uopšte nije ni trebalo pominjat ljudima jer će samo zbrku da naprave i otvore pitanja zašto ne 13 mjeseci, 12 mjeseci i 1 dan i slično kao što i jesu ali bila ga rabota.
Bookmarks