Ima demit fasadu.
Da je buka, jeste u unutrasnjem dijelu, jer ima na stotine djece ali to nije uvijek tako već samo tokom raspusta. Bude ljeti buka od saobraćajnice ali ovaj konkretno stan nema problema sa tim jer mu je orjentacija istok. E sad da je buka od komšija, mislim da ne stoji jer jer je miran dio u pitanju. Govorim iz iskustva.





Reply With Quote
Bookmarks