Taj golub je strasan igrac,sto je pokazao u vise navrata(i strasan momak),s klupe je dobijao na kasicicu a dao 8 golova...Tako daj Boze da predje u Genk da napreduje malo...
Taj golub je strasan igrac,sto je pokazao u vise navrata(i strasan momak),s klupe je dobijao na kasicicu a dao 8 golova...Tako daj Boze da predje u Genk da napreduje malo...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks