Ma ja mislim da nije nista strasno jer ipak Boja ima 35 punih komada.Mozda je nezgodan ovaj sad momenat ali sta ce on vise.Moga bi sigurno odigrat jos jednu sezonu dobro ali vjerovatno nije htio da se vozi autobusom.