Nemoguće je bolje iskoristit mizernu minutažu kakvu je on imao. Čak sam se našalio da bi trebalo da igra špica jer je pravi podvig za toliko malo minuta dat 8 golova. Najveća bi fora bila da pređe u Genk i da tamo bude standardan a nije mogao u našoj prsloj ligi. Naravno, daleko smo od takvog scenarija, ali bi to bio vrhunac rukovodstva Budućnosti. Nikako ne mogu zaboravit što napraviše Mugoši koji je zbog njih izgubio godinu dana. A ko je umjesto njega igrao? Stari Radonjić od čijeg se sada transfera Budućnost obogatila za tačno 0 (slovima nula) eura. Isti iznos je zarađen i za Kojaševića. Forsirali su se oni kojima je Budućnost bila neka prelazna varijanta dok se ne snađu. Baš lijepo od kluba što čini ljudima, ali kakve koristi ima od toga ako ti igrači, budući da nijesu vezani ugovorom, mogu lagano otići. A koliko se prošle godine nudilo za Mugošu? 500 000. Možda je to za njih sića, ali nesporno da je veće od 0. Tada je bio omladinski reprezentativac, dali mu kapitensku traku i što napraviše? A interesuje me što će bit sa Adrovićem, tj hoće li nać klub po njegovoj mjeri jer on misli da je u situaciji da bira pa me ne bi začudilo da završi kao Petar Vukčević i to bi bila još jedna u nizu propalih investicija. No, kako su se potrudili da sve upropaste dobro i prođosmo. Ako bude tog Bećovog transfera u Hoffenheim te pare što bi legle bi bila čista slučajnost jer su se i to potrudili da upropaste, ali srećom bezuspješno.







Bookmarks