A to se radi redovno, kad klubu baš trebaju pare a ne očekuju neki brz transfer. Prodaju buduću zaradu, tj. uzmu manje pare odma umjesto neke veće u budućnosti, ako se igrač proda.

S obzirom na trenutnu situaciju u Budućnost, uopšte ne sumnjam da je procenat prodat.