Ipak je slask,evo na sajt Partizana izbačeno da oni igraju protiv nekog pobjednika iz meča prvog kola.
Ipak je slask,evo na sajt Partizana izbačeno da oni igraju protiv nekog pobjednika iz meča prvog kola.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks