Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
Ima li kakve priče o uvođenju 3D u STER? U BG ima u Koloseju u Ušću, a juče sam čuo da su i Tuckwood i Roda nabavili 3D projektore. U NS će isto da bude 3D sala u renoviranoj Areni... kontam da neće dugo trajati dok i naši ne zveknu jedan u PG. Taj bi im se isplatio najbrže od svega, čini mi se da se svaki dan najavljuje nešto u 3D za 2010.
Ja mastam o tome evo tacno 2 godine (od kad sam bila u 3D bioskop u Londonu)... Stvarno, to se opisati ne moze... Mi tada gledasmo Beovulf. Ali prejaka je bila reklama za neki sa ajkulama kad je pola sale poskakalo misleci da ajkula izadje sa ekrana! Ne lazem!!! I ja sam se okinula, rekoh, pojede me! Stvarno su efekti... Uh... Neka! Ne mogu prezalit sto taj sa ajkulama tamo ne pogledasmo!
(A prije filma reflektori otkrivaju gdje se sve nalaze zvucnici, ni sama ne znam koliko ih je bilo...)