Page 38 of 144 FirstFirst ... 283435363738394041424888138 ... LastLast
Results 926 to 950 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #926
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Takođe.
    Lijep film.

    Hoću i ja jednu pticu.

  2. #927
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja sam prvi vidio onu crvenu. MOJA !
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  3. #928
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Sa onom crvenom moš zbarit svaku ribu u selu, pa čak i ćerku poglavice.

  4. #929
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odličan film! Vrijedan gledanja svakako, tako da...Rezervišite karte i pičite u bioskop

  5. #930
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Thumbs up

    Avatar - odlican film.

  6. #931
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igorm View Post
    paranormalna aktivnost. . .
    za mene je toliko los i dosadan film bio da sam se razocarao jer sam ocekivao nesto vise.
    na svu srecu ekipa u publici STER-a je bila fenomenalna sa svojim dobacivanjima i forama koje smo izbacili tu noc
    ne sjecam se kad sam se toliko ismijao u STER-u kao tu noc, a film "paranormalna aktivnost" ciji trejler prikazuje strah publike. . .
    Za mene nije tako strasan koliko jako utice na psihu,barem je originalan!
    ---Chelsea Fc---

  7. #932
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Za mene nije tako strasan koliko jako utice na psihu,barem je originalan!
    A BAS JE ORIGINALAN,ona fora je na interentu otkad...

  8. #933
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Mislim da bi to ulaganje bilo zapravo dobro... Ako niste primijetili ali kino radi punom parom... Sto znaci da ima i dohotka, e sad samo je stvar do volje vlasnika da li zeli da ulozi.
    Fora je što je 3D jedini način da se sigurno vrate pare za bioskop... ja nisam htio da stanem iza toga dok ne probam, ali kad sam vidio Avatar u 3D prekjuče.... AAAAA! Mislim se da odem opet kad budem putovao nazad za CG, toliko je dobro da bih išao iz NS u BG, gledao film, pa vozom za PG.
    Jednostavno, to je budućnost. Već se radi ogroman broj fenomenalnih filmova, tehnologija je sve bolja, i ljudi će da žele to da vide. To je jedino što se ne može "skinuti džabe s neta", i neće moći bar još koju godinu, treba ugrabiti momenat.
    Proizvođači ekrana tek uvode 3D monitore, a upravo je utvrđen standard za 3D BluRay... to je sve jako skupo, i dok mi smrtnici budemo mogli da kupimo, kino je majka.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  9. #934
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Jednostavno, to je budućnost. Već se radi ogroman broj fenomenalnih filmova, tehnologija je sve bolja, i ljudi će da žele to da vide. To je jedino što se ne može "skinuti džabe s neta", i neće moći bar još koju godinu, treba ugrabiti momenat.
    Proizvođači ekrana tek uvode 3D monitore, a upravo je utvrđen standard za 3D BluRay... to je sve jako skupo, i dok mi smrtnici budemo mogli da kupimo, kino je majka.
    The Industry Strikes Back
    I am the one who locks.

  10. #935
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    The Industry Strikes Back
    Pazi, ja zadnji uvijek branim industrijalizaciju filma, ali ovo jeste budućnost i otvara mnoga vrata... biće tonu 3D filmova koji će biti krš totalni, to je neizbježno, ali svako malo će neko da odradi jednog Avatara.
    Last edited by Interpol; 20-12-09 at 16:29.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  11. #936
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Pazi, ja zadnji uvijek branim industrijalizaciju filma, ali ovo jeste budućnost i otvara mnoga vrata... biće tonu 3D filmova koji će biti krš totalni, to je neizbježno, ali svako malo će neko da odradi jednog Avatara.
    Nisam ja mislio nista negativno. Naprotiv - podrzavam sve napore da se ljudi vrate u bioskope.
    I am the one who locks.

  12. #937
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Nisam ja mislio nista negativno.
    Nije tako ni shvaćeno. Samo sam proširio priču. Svima nama ide u korist da bioskopi rade i zarađuju, jer samo mi dobijamo time.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  13. #938
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ima li kakve priče o uvođenju 3D u STER? U BG ima u Koloseju u Ušću, a juče sam čuo da su i Tuckwood i Roda nabavili 3D projektore. U NS će isto da bude 3D sala u renoviranoj Areni... kontam da neće dugo trajati dok i naši ne zveknu jedan u PG. Taj bi im se isplatio najbrže od svega, čini mi se da se svaki dan najavljuje nešto u 3D za 2010.
    Ja mastam o tome evo tacno 2 godine (od kad sam bila u 3D bioskop u Londonu)... Stvarno, to se opisati ne moze... Mi tada gledasmo Beovulf. Ali prejaka je bila reklama za neki sa ajkulama kad je pola sale poskakalo misleci da ajkula izadje sa ekrana! Ne lazem!!! I ja sam se okinula, rekoh, pojede me! Stvarno su efekti... Uh... Neka! Ne mogu prezalit sto taj sa ajkulama tamo ne pogledasmo!
    (A prije filma reflektori otkrivaju gdje se sve nalaze zvucnici, ni sama ne znam koliko ih je bilo...)
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  14. #939
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Vidim da na glavnom sajtu STERa, grčkom, piše da imaju 3D sale, i to RealD, najbolje. Držim palčeve da im dođe iz one rabote u glavu brzo.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  15. #940
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad ce serlok holms

  16. #941
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Nije tako ni shvaćeno. Samo sam proširio priču. Svima nama ide u korist da bioskopi rade i zarađuju, jer samo mi dobijamo time.
    Pa i nije da samo mi.

  17. #942
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MimiR' View Post
    Pa i nije da samo mi.
    Oni se podrazumijevaju.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  18. #943
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    kad ce serlok holms
    posle 7. januara
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  19. #944
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Ja mastam o tome evo tacno 2 godine (od kad sam bila u 3D bioskop u Londonu)... Stvarno, to se opisati ne moze... Mi tada gledasmo Beovulf. Ali prejaka je bila reklama za neki sa ajkulama kad je pola sale poskakalo misleci da ajkula izadje sa ekrana! Ne lazem!!! I ja sam se okinula, rekoh, pojede me! Stvarno su efekti... Uh... Neka! Ne mogu prezalit sto taj sa ajkulama tamo ne pogledasmo!
    (A prije filma reflektori otkrivaju gdje se sve nalaze zvucnici, ni sama ne znam koliko ih je bilo...)
    Interesantno.. Mozda smo bili cak na istu projekciju... Ali MOZDA
    Sjecam se toga sa ajkulom... I prezentacije zvuka... i zmijskog tila Andjeline u IMAX formatu... joj

  20. #945
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Odgledah preksinoć It s complicated,nije loš film.Ono aj može se pogledat.
    Ali poludilo sam od 4 curice koje su po govoru bile neđe iz Berana,i koje su svaki put kad bi izaša Stiv Martin na platno povikale uglas EVO GA KEMAL MONTENO!AMA ISTIII!
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  21. #946
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hhehe nije los bio sam ja sinoc,skoro puna sala.onaj dio sa zurkom i duvanjem,smijesno
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  22. #947
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Unusual Suspect View Post
    Interesantno.. Mozda smo bili cak na istu projekciju... Ali MOZDA
    Sjecam se toga sa ajkulom... I prezentacije zvuka... i zmijskog tila Andjeline u IMAX formatu... joj
    hahahaha Ako si za London krenuo tacno prije 2 god (bas na danasnji dan! ) i zamalo izgubio zivot vracajuci se za Pg - onda jesmo sigurno, jer smo onda bili u istoj grupi
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  23. #948
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,600
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    A bio sam i na taj na nagovor druga i cijeli film mi se povracalo od onih vampira zutalja, pi
    gledala sam film na internet, ne svidja mi se uopshte. prvi dio je mnooogo bolji
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  24. #949
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bioskop danas ne radi?

  25. #950
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad ce shuter island? Ako nije bio vec?
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

Page 38 of 144 FirstFirst ... 283435363738394041424888138 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •