
Originally Posted by
rain_wind_storm
Odgledah preksinoć It s complicated,nije loš film.Ono aj može se pogledat.
Ali poludilo sam od 4 curice koje su po govoru bile neđe iz Berana,i koje su svaki put kad bi izaša Stiv Martin na platno povikale uglas EVO GA KEMAL MONTENO!AMA ISTIII!
Bookmarks