Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
Odgledah preksinoć It s complicated,nije loš film.Ono aj može se pogledat.
Ali poludilo sam od 4 curice koje su po govoru bile neđe iz Berana,i koje su svaki put kad bi izaša Stiv Martin na platno povikale uglas EVO GA KEMAL MONTENO!AMA ISTIII!
:shock:

Ja se ne mogu sjetiti sta su "moje" 4 curice mlatinjale iz mene, ali sam se zaklela da cu da idem samo na one najkasnije projekcije kad su makanjchad vec doma. :hammer: Ima li lijeka za ove mlade narashtaje, ah!

Kad dolazi Sherlok, akobogda?