Pazi ja ne znam u cemu je problem
Ako ja koristim T-Mobile i kupim tel. kod njih a u njega 3.1 ne vidim nidje problem ako sve jedno koristim njihovu mrezu , ovo je zeznuto za one koji bi da koriste svoj tel na druge mreze a ovako nema nikakve veze ...
mada ja svejedno nebih radio update 3.1 dok ne izadje unlock , jer svejedno taj 3.1 ne donosi neke specijalne promjene







Reply With Quote
Bookmarks