Quote Originally Posted by Livera View Post
Fora je u tome sto ces zakljucati mob!!!!
Imam 10tak mobilnih sa T-Coma koji cekaju na kljuc
Ja ti lijepo kazem uradi upgrade pa se javi!! ajd sad poz... ovo je postalo lupanje u prazno!!! Uvjeri se uradi apdejt pa ce ti to namirit T COM!!! hahaha
Pazi ja ne znam u cemu je problem
Ako ja koristim T-Mobile i kupim tel. kod njih a u njega 3.1 ne vidim nidje problem ako sve jedno koristim njihovu mrezu , ovo je zeznuto za one koji bi da koriste svoj tel na druge mreze a ovako nema nikakve veze ...

mada ja svejedno nebih radio update 3.1 dok ne izadje unlock , jer svejedno taj 3.1 ne donosi neke specijalne promjene