Quote Originally Posted by Livera View Post
Nemoj coveku da zakljucas iPhone!!!!!!!!!
Ukoliko svoj iPhone "podignete" na verziju 3.1, moracete da sacekate novo resenje za otkljucavanje.... nadam se i brzo eheh
A to moze da potraje...... Tako da je vrlo bitno da ne uradite update preko iTunes-a!
Da ali ako ga je kupi opreko T-Mobile -a i koristi karticu T-mobilea zašto da ga ne updatuje ?