Kolko sam u toku, javljaju se neka rjesenja. No dobro, tel. se i dalje koristi normalno. Problem je ako ga dobavljas iz strane zemlje zakljucanog sa v3.1, tad sa njim slobodno u fioku. Cak je i restore onemogucen bez na 3.1... zvek zivi, bori se apple svim snagama protiv mladjanih hakera. A sami su tako pocinjali...





Reply With Quote
Bookmarks