Originally Posted by bracodubrovnik Varaš se. Jug i Pro recco (vjerojatno) su prvi polufinalni par a Mladost igra protiv pobjednika između Jadrana i Primorca. Ja čuh da je komentator na HRT žalio što se u polufinalu sastaju 2 hrvatska kluba...
“Que te vayas con el viento, como siempre!” http://www.travelmontenegro.me
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks