Cestitke Bracu i kompaniji u Du

Bice nesto od Fatovica iako Braco kaze da nije jos zreo za prvi tim..

A za Partizan ce bit druge prilike (?) jer su ipak oni jos daleko od vrha Evrope, ma koliko drugi pricali i dizali ih u nebesa.