Cestitke Bracu i kompaniji u Du
Bice nesto od Fatovica iako Braco kaze da nije jos zreo za prvi tim..
A za Partizan ce bit druge prilike (?) jer su ipak oni jos daleko od vrha Evrope, ma koliko drugi pricali i dizali ih u nebesa.
Cestitke Bracu i kompaniji u Du
Bice nesto od Fatovica iako Braco kaze da nije jos zreo za prvi tim..
A za Partizan ce bit druge prilike (?) jer su ipak oni jos daleko od vrha Evrope, ma koliko drugi pricali i dizali ih u nebesa.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks