Page 222 of 225 FirstFirst ... 122172212218219220221222223224225 LastLast
Results 5,526 to 5,550 of 5620

Thread: Varvari & FK Buducnost

  1. #5526
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gleda li ko uzivo, kako sude sudije, posto cuh da neki iz turske sudi ?
    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #5527
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    azavedo čuda radi!Sudci tu i tamo
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  3. #5528
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    JUG - PARTIZAN

    1/4
    0:1- Prlainović
    1:1 - Bušlje
    2:1 - Azevedo
    3:1 - Azevedo
    3:2 - Prlainović
    2/4
    4:2 - Dobud
    5:2 - Bošković
    6:2 - Azevedo
    6:3 - Vujasinović
    7:3 - Azevedo
    7:4 - Aleksić
    3/4
    8:4- Dobud
    8:5-Vasović
    9:5 - Azevedo
    9:6 - Vasović
    9:7 -Pjetlović
    4/4
    10:7 - Sukno
    11:7 - Dobud
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #5529
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Prvi polufinalni meč
    JUG - MLADOST
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  5. #5530
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Blah da bar primorac i jadran ne zapadoshe zajedno, pa da drugi polufinalni mech bude izmedju njih... Jadranska liga 3 predstavnika na final four-u, koje gazhenje...
    #fakenews

  6. #5531
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ja pratim shto se pishe odje i reko jel moguce da chuvena Mladost nema nikakve shanse stic 2 gola :-l !!!Ne pratim stvarno odavno ali po zvuchnosti imena trebalo bi da prodju Mladost,Partizan,Primorac i Pro Recco a sad ce neki rec da je to nemoguce
    Očito ne pratiš odavno jer uz Pro recco Jug je najzvučnije ime.

  7. #5532
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    I chestitke bracu, sa zheljom da vas jadran dobije u finalu...
    #fakenews

  8. #5533
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam koga bih izdvojio. Vićan po običaju najluđi kad je najpotrebnije, Dobud odličan, Azavedo najbolja utakmica sezone, Sukno perfektan, ma svi za čistu peticu.....
    Ogroman uspjeh s obzirom da su nedostajala dva jako bitna igrača. Izgleda da je Fatović našao lijek za visoku obranu Partizana.
    Suci s obzirom na važnost utakmice vrlo dobri. Nitko se nema pravo bunit na suđenje. Partizan mora tražit šansu za prolaz u final four preko neke od ekipa koje nisu iz Hrvatske. Vjerujem da su dobili komplekse od Juga i Mladosti

    Dakle dva od dva, Jug i Mladost

    P.S. Mislim da je nakon ove utakmice i pakla u Gružu jasno tko ima najbolje navijače u svijetu vaterpola.

  9. #5534
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Sve čestitke pa da JADRAN bude prvak :P
    Braco extra je navijanje.Bio sam na prošlom gostovanju kad je partizan igrao.Odlični ste.Odlični.Ali ne i sjajni
    Najjače navijanje je bilo u BG pred raspad SCG.Partizan-Jadran,Banjica,cijela dvorana navija za JADRAN.Studenti moji dragi.Novljani!!!!hehehe
    Last edited by rain_wind_storm; 22-04-09 at 18:51.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  10. #5535
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    I chestitke bracu, sa zheljom da vas jadran dobije u finalu...
    Hvala na čestitki. Ovakvog Juga kakav je bio večeras ne može dobit nitko. Još da se vrate Joković i Marković...eh

  11. #5536
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ka sto sam ocekivao Jug je prosao na f4!

  12. #5537
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Prvi polufinalni meč
    JUG - MLADOST
    je li to sigurno?
    imaju li gdje ovogodišnje propozicije?


    o utakmici što reći osim da je u bg bila prije svega loša partija juga koju je partizan itekako iskoristio, ali vidjelo se da partizan nema tu snagu za f4-posebno ne preko hrvatskih klubova (mislim da je prije svega trener u pitanju). koliko god to nekome bilo žao, to je realnost. kao što je realnost da partizan postaje vk iduća sezona (kao i zvezda u košarci)

    i ponovilo se ono što i prošle godine (što sam spomenuo par strana ranije)-jug doma dobije 4-5 razlike, ali u gostima izgubi (prošle godine olimpijakos)!


    a komentator na rts je smiješan. onaj saradnik je danas bio manje-više OK, ali komentator je užas-samo kuka i broji isključenja i kontra faulove (a opet zanemaruje isključenja hrvata).
    ....

  13. #5538
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    100000% sigurno.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  14. #5539
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    999
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Sve čestitke pa da JADRAN bude prvak :P
    Braco extra je navijanje.Bio sam na prošlom gostovanju kad je partizan igrao.Odlični ste.Odlični.Ali ne i sjajni
    Najjače navijanje je bilo u BG pred raspad SCG.Partizan-Jadran,Banjica,cijela dvorana navija za JADRAN.Studenti moji dragi.Novljani!!!!hehehe

    pojedini za malo ne dobise batine od bjesnih partizanovih navijaca tada. nije im smetalo da krenu na zene, nego dobro, ko gubi ima prava da se ljuti .

    cestitke jugu i mladosti, odlicne utakmice!
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  15. #5540
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    E da...Ali to je ona druga utakmica bila.Ja pričam o 1. kad nije bilo grobara.hahahah
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  16. #5541
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Cestitke Bracu i kompaniji u Du

    Bice nesto od Fatovica iako Braco kaze da nije jos zreo za prvi tim..

    A za Partizan ce bit druge prilike (?) jer su ipak oni jos daleko od vrha Evrope, ma koliko drugi pricali i dizali ih u nebesa.

  17. #5542
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    999
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    E da...Ali to je ona druga utakmica bila.Ja pričam o 1. kad nije bilo grobara.hahahah
    ma nije ih ni ovdje bilo nego par, ali im 3 zene djelovale kao dobra meta da izbace bijes...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  18. #5543
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AJmo Primorac!

  19. #5544
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    100000% sigurno.
    Varaš se. Jug i Pro recco (vjerojatno) su prvi polufinalni par a Mladost igra protiv pobjednika između Jadrana i Primorca.

  20. #5545
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    100000% sigurno.
    mustur sad potvrdi na tv da pobjednik igra sa mladosti..
    jel moguće da on ne zna pravila?
    ....

  21. #5546
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Cestitke Bracu i kompaniji u Du

    Bice nesto od Fatovica iako Braco kaze da nije jos zreo za prvi tim..

    A za Partizan ce bit druge prilike (?) jer su ipak oni jos daleko od vrha Evrope, ma koliko drugi pricali i dizali ih u nebesa.
    Hvala

    Biće nešto od Fatovića, ne kažem da neće. U subotu sam vidio Emila Nikolića i malo pričao s njim. Nisam ga ništa pitao ali ne bi se iznenadio da je dao pokoji savjet Elvisu

  22. #5547
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Varaš se. Jug i Pro recco (vjerojatno) su prvi polufinalni par a Mladost igra protiv pobjednika između Jadrana i Primorca.
    Ja čuh da je komentator na HRT žalio što se u polufinalu sastaju 2 hrvatska kluba...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  23. #5548
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ispravka moja.Izvinjavam se.Ali čuh da je komentator tako rekao...
    Primorac i Jadran će igrati prvi meč u Kotoru 8. aprila, a revanš se igra u Igalu 22. aprila, a pobjednik će igrati protiv zagrebačke Mladosti ili Olimpijakosa
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  24. #5549
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Ja čuh da je komentator na HRT žalio što se u polufinalu sastaju 2 hrvatska kluba...
    Očito je nešto pogriješio. Znalo se da međusobno igraju pobjednici dvomeča Jug-Patizan i Pro recco-Vasas kao jedan polufinalni par, a pobjednici mečeva Jadran-Primorac i Olympiakos-Mladost kao drugi par.

  25. #5550
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmooo Primorac!!!!!

Page 222 of 225 FirstFirst ... 122172212218219220221222223224225 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fond CdMa, za buducnost Crne Gore
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 08-06-06, 12:27
  2. Buducnost Crne Gore i Kvislinzi
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 07-05-05, 02:13
  3. Varvari, Milo, TVCG i mala grupa *****a
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 20
    Last Post: 02-12-04, 16:10
  4. super liga
    By big giant head in forum Ostali sportovi
    Replies: 743
    Last Post: 04-10-04, 10:17
  5. A forum se zove Buducnost Crne Gore
    By Savindan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 11-05-04, 03:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •