Sve čestitke pa da JADRAN bude prvak :P
Braco extra je navijanje.Bio sam na prošlom gostovanju kad je partizan igrao.Odlični ste.Odlični.Ali ne i sjajni
Najjače navijanje je bilo u BG pred raspad SCG.Partizan-Jadran,Banjica,cijela dvorana navija za JADRAN.Studenti moji dragi.Novljani!!!!hehehe









Bookmarks