Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
Cestitke Bracu i kompaniji u Du

Bice nesto od Fatovica iako Braco kaze da nije jos zreo za prvi tim..

A za Partizan ce bit druge prilike (?) jer su ipak oni jos daleko od vrha Evrope, ma koliko drugi pricali i dizali ih u nebesa.
Hvala

Biće nešto od Fatovića, ne kažem da neće. U subotu sam vidio Emila Nikolića i malo pričao s njim. Nisam ga ništa pitao ali ne bi se iznenadio da je dao pokoji savjet Elvisu