Bice nesto od Fatovica iako Braco kaze da nije jos zreo za prvi tim..
A za Partizan ce bit druge prilike (?) jer su ipak oni jos daleko od vrha Evrope, ma koliko drugi pricali i dizali ih u nebesa.
Hvala
Biće nešto od Fatovića, ne kažem da neće. U subotu sam vidio Emila Nikolića i malo pričao s njim. Nisam ga ništa pitao ali ne bi se iznenadio da je dao pokoji savjet Elvisu
Bookmarks