Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
E da...Ali to je ona druga utakmica bila.Ja pričam o 1. kad nije bilo grobara.hahahah
ma nije ih ni ovdje bilo nego par, ali im 3 zene djelovale kao dobra meta da izbace bijes...