Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
Sve čestitke pa da JADRAN bude prvak :P
Braco extra je navijanje.Bio sam na prošlom gostovanju kad je partizan igrao.Odlični ste.Odlični.Ali ne i sjajni
Najjače navijanje je bilo u BG pred raspad SCG.Partizan-Jadran,Banjica,cijela dvorana navija za JADRAN.Studenti moji dragi.Novljani!!!!hehehe

pojedini za malo ne dobise batine od bjesnih partizanovih navijaca tada. nije im smetalo da krenu na zene, nego dobro, ko gubi ima prava da se ljuti .

cestitke jugu i mladosti, odlicne utakmice!