Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
Prvi polufinalni meč
JUG - MLADOST
je li to sigurno?
imaju li gdje ovogodišnje propozicije?


o utakmici što reći osim da je u bg bila prije svega loša partija juga koju je partizan itekako iskoristio, ali vidjelo se da partizan nema tu snagu za f4-posebno ne preko hrvatskih klubova (mislim da je prije svega trener u pitanju). koliko god to nekome bilo žao, to je realnost. kao što je realnost da partizan postaje vk iduća sezona (kao i zvezda u košarci)

i ponovilo se ono što i prošle godine (što sam spomenuo par strana ranije)-jug doma dobije 4-5 razlike, ali u gostima izgubi (prošle godine olimpijakos)!


a komentator na rts je smiješan. onaj saradnik je danas bio manje-više OK, ali komentator je užas-samo kuka i broji isključenja i kontra faulove (a opet zanemaruje isključenja hrvata).