Originally Posted by Bugi Da si isčitala sve što sam napisao znala bi kada je počela, koje godine... Ovako mi je mrsko da se ponavljam. Living on the EDGE side ............ Ż\_(ツ )_/Ż............ To tek ne bi načinjala kako je počela. A sad je uzela hajnikeen.Knjaz. Miloš.Zaječarsko i ostale.Jel to ta EU?Glavni financijer čini mi se FiFE. Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 25-06-26 at 23:39.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks