Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
Moze li mi ko rec sto one Albanske partije onoliko drze govore i o cemu govore?
Ko ce ti ga znat,ima ih 3-4 a sve zajedno ne mogu skupit 2%glasova,a djeluju kao da se utrkuju ko je veci albanac...generalno,od tih bosnjackih,srpskih,hrvatskih,albanskih partija mi se zeludac prevrce kad ih gledam na tv,sve patriota do patriote,pih...
Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
Pa vala Sukovic nocas i nije nesto ''blistao'' . Obicno se to od njega ocekuje jel da?
Kao suverenistu ga postujem,ali ono sto je uradio u emisiju sa darkom pajovicem je u najmanju ruku SRAMNO,a i veceras je nesto dokazivao protiv pajovica i co.Doduse,to sto sam ispratio veceras bio je prilicno korektan s Lekicem