
Originally Posted by
ctrl+alt+delete
Reče li ovo ova perjanica DPS-a maloprije na ovu debatu na RTCG da je za sve negativno što se dogodilo u CG kriv Darko Pajović??????
Ne gledah sve bez na preskoke, ali uhvatih završnu riječ ovoga kakosezvaše, kad reče da je "jedan predsjednik jedne NVO" bio onda protiv izgradnje hidrocentrale na Tari, iz čega izvede gornji zaključak. AAAAAAAAA, WTF???
EDIT: Zoran Vukčević je ime ovog mudraca
E smucilo mi se kad sam mu cuo tu "zavrsnu rijec". Sve nesto demagoski do tad, a onda na kraju, posto zna da suprotna strana nece imati priliku da odgovori, onako jadno pokusava da satanizuje novu partiju koja im je ocigledno sad kost u grlu.. BLJAAAAK!
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Bookmarks