Originally Posted by nana Iz Agencije su naveli da je nakon upoznavanja sa Ugovorom zaključeno da je Televizija IN stekla ekskluzivno pravo samo za zemaljsko emitovanje prenosa Evropskog prvenstva u fudbalu. Je li moguće da nam to rade!!??
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks